ما که هستیم؟

 

Yes to Visa

 

گروه مشاورین YES to VISA با بهره وری ازکارشناسان متخصص و وکلای مهاجرت رسمی استرالیا ارائه دهنده خدمات مشاوره ،ارزیابی شرایط اولیه موکلین ، تنظیم و تکمیل مدارک لازم براساس جدیدترین تغییرات قوانین مهاجرتی به کلیه متقاضیان در ایران و کشورهای دیگر می باشد.

خدمات ما کلیه ویزاهای دائم و موقت شامل ویزاهای تجارتی، تخصصی و مهارتی ، خویشاوندی ، توریستی و دانشجویی را در بر می گیرد.

یک مشاور ثبت شده MARA –Migration Agent Authority Registration سازمان دولتی استرالیا در زمنیه کارشناسان مهاجرت – پس از گذراندن دوره‌های خاص و آشنایی با قوانین مربوط به مهاجرت استرالیا مورد تأیید قرار گرفته و اجازه ارائه مشاوره در امور مهاجرت مطابق قوانین مربوطه را خواهد داشت.

مشاورین رسمی باید دانش خود را در مورد مهاجرت با گذراندن دوره‌های خاص CPD که به صورت سالیانه برگزار می‌شود، کاملا بروز نگه دارند.

علاوه بر این لازم است تمام قوانین و اطلاعات مربوط به امور مهاجرتی را به صورت یکجا و قابل دسترس داشته باشند. مشاورین مهاجرتی ثبت شده به PAM– راهنمای پروسه‌های ویزا که کارمندان اداره مهاجرت بر اساس آن تصمیم به رد یا قبول درخواست‌های ویزا می‌گیرند – دسترسی دارند.

اداره مهاجرت استرالیا DOHA - Department of Home Affairs   فقط مشاورین ثبت شده با سازمان MARA را به عنوان نماینده قانونی متقاضیان ویزا می‌پذیرد.

شکی نیست که یک مشاوره رسمی و ثبت شده، امکان گرفتن ویزا و قبولی درخواست موکلین را بالا خواهد برد.

و دلیل این موضوع این است که مشاورین MARA با تسلط کافی به راهنمای مورد استفاده کارمند اداره مهاجرت استرالیا ( Case Officer) در مورد درخواست ویزاهای مختلف می‌توانند با تطبیق کامل مدارک مورد نیاز با شرایط هر فرد امکان موفقیت را افزایش دهند.

علاوه بر این موارد، مشاورین شما امکان پیگیری مستمر و لازم با اداره مهاجرت و سازمان‌های لازم در مورد پرونده شما را دارند.

با استفاده از یک مشاور رسمی ثبت شده شما قادر خواهید بود:

  • مشاوره‌های حرفه‌ای در کلیه مراحل و امور مربوط به تقاضای ویزا را دریافت نمایید.
  • خطاها و تاخیر‌هایی که ممکن است در حین پروسه داشته باشید را به حداقل برسانید.
  • امکان گرفتن ویزای خود را بالا ببرید.

علاوه بر درخواست ویزا، مشاورین مهاجرتی ثبت شده، امکان گرفتن مدارک ارزیابی در رشته‌های مختلف از سازمان‌های لازم را دارند.

در حقیقت گرفتن این مدارک ارزیابی اولین قدم و ضروری‌ترین مرحله پروسه مهاجرتی متقاضیان مهاجرت تخصصی به استرالیا می‌باشد.

سازمان‌های ارزیابی‌کننده مختلفی برای رشته‌های گوناگون در استرالیا وجود دارد که هر کدام شرایط و ضروریات خود را دارند و گرفتن این مدارک نیاز به دقت کافی در تهیه مدارک خواهد داشت.

وکلای غیررسمی و ثبت نشده در سازمان MARA مجوز قانونی برای فعالیت در زمینه ارائه خدمات مهاجرتی را نداشته و در صورت ارائه مشاوره به متقاضیان ویزا، کاری غیر قانونی انجام داده‌اند.

بر همین اساس سازمان MARA هشدارهای لازم در این زمینه را به کلیه متقاضیان ویزا داده و آنها را تشویق به استفاده از وکلای ثبت شده می‌نماید.

در برخی موارد متقاضیان ویزا به دلیل راهنمایی‌های نادرست وکلای غیر رسمی و ثبت نشده موفق به اخذ ویزا نشده اند و بعضا حتی با محرومیت‌های چند ساله برای ورود به استرالیا مواجه شده‌اند.

مشاورین ثبت شده MARA بایستی تمام قوانین مربوط به حقوق موکلین را بر اساس قوانین استرالیا که در Code of Conduct تعیین شده را رعایت نمایند.

نازنین نیازمند
کارشناس رسمی امور مهاجرت

خانم نازنین نیازمند ، از مدیران و کارشناسان اصلی گروه مشاورین Yes to Visa می‌باشند. ایشان دارای مجوز رسمی فعالیت به عنوان مشاور امور مهاجرتی استرالیا از سازمان Migration Agents Registration Authority (MARA) به مشخصات زیر می باشند.

MARA Number : 1682595

برای دیدن پروفایل و دسترسی به اطلاعات کامل خانم نازنین نیازمند در سازمان MARA – سازمان رسمی نظارت بر کارشناسان مهاجرتی استرالیا – می‌توانید به سایت سازمان MARA مراجعه نمایید.

بابک سنجرخانی
مدیریت گروه

آقای بابک سنجرخانی مدیریت گروه Yes to Visa را عهده دار می باشد. ایشان با مدیریت و بهره وری از باتجربه و زبده ترین وکلای رسمی مهاجرت استرالیا طرف قرارداد ، همواره در ارائه بهترین راهکارها و خدمات در اخذ ویزا و اقامت متقاضیان گرامی یاری رسانده اند. ایشان با توجه به تجربیات کاری گرانبهای خود  از جمله  مشاور و راهنمای کارفرمایان و کاریابان  NSW در برنامه Skill Migrant Mentoring Program - SMMP  و همچنین به عنوان مدرس  TAFE NSW  توانسته اند خدماتی بسیار ارزنده به مهاجرین  صاحب مشاغل ، متخصصین ، دانشجویان و سایر متقاضیان واجد شرایط ارائه دهند.

 

هدف ها و توانمندی ما

 

 

هدف ما این است که روند اخذ ویزای شما به مطمئن ترین ، سریع ترین ، آسان ترین و با کیفیت ترین شکل ممکن امکان پذیر گردد. نیروهای متخصص و آشنا به امور ما در تمامی مراحل کار همراه شما خواهند بود و اطمینان حاصل خواهند کرد که روند کار تا اخذ نتیجه به بهترین شکل ممکن و در اسرع وقت انجام پذیرد.

دریافت ۲۰٪ تخفیف برای صاحبان کسب و کار تا تاریخ 1401/12/29

مهاجرت مطمئن با Yes to Visa

مشاورین ما علاوه بر همراهی تا اخذ ویزا و ورود به کشور استرالیا آماده ارائه خدمات پس از ورود شما نیز می باشند. این خدمات شامل اسکان اولیه ، آشنایی و راهنمایی در خصوص قوانین مورد نیاز و ضروری برای اقامت در این کشور، کمک در افتتاح حساب ، و راهنمایی های لازم درخصوص کاریابی و هدایت موکلین محترم جهت داشتن اقامتی مناسب و دور از دغدغه های اولیه خواهد بود.

1000+مشاوره تخصصی
400+قرارداد
10+سال از فعالیت