ویزاهای کار استرالیا

horbour bridge

از رایج ترین راه های مهاجرت به استرالیا ، مهاجرت به استرالیا از طریق کار و اخذ ویزای مناسب برای کار در استرالیا می باشد.

از آنجائی که استرالیا کشوری مهاجر پذیر است ، این کشور همواره به دنبال مهاجرانی است که بتوانند در گسترش این کشور نقش مفید و موثری ایفا کنند . اداره مهاجرت استرالیا هر ساله لیستی از مشاغل مورد نیاز در استرالیا را ابلاغ می کند (لیست SOL و CSOL) .

اگر می خواهید به استرالیا مهاجرت کاری داشته باشید و از گرفتن بهترین ویزای مناسب برای کار و زندگی در استرالیا اطمینان حاصل نمایید مطلب ذیل اطلاعات مفیدی  را در این رابطه در اختیار شما قرار می دهد. همچنین ما مختصری اطلاعات درباره مهاجرت به استرالیا از طریق کار برای شما قرار داده ایم تا در صورت علاقه با ما تماس بگیرید و از مشاوره دقیق  کارشناسان ما به صورت رایگان بهره مند گردید.

شرایط مورد نیاز برای اخذ ویزای مناسب برای کار در استرالیا

  1. سن بیشتر از ۱۸ سال و کمتر از ۴۵ سال
  2. رشته تخصصی شما باید در لیست مهارت های لازم استرالیا موجود باشد
  3. کسب امتیاز لازم در امتحان IELTS
  4. حداقل ۱ سال سابقه کار در رابطه با رشته تخصصی از ۲۴ ماه قبل از اقدام برای مهاجرت

شیوه های گرفتن ویزای مناسب برای کار در استرالیا

  1. مهاجرت افراد متخصص مستقل : این ويزای کار استرالیا، ویزای اقامت دائم می باشد.
  2. مهاجرت اشخاصی که از حمایت ایالتی برخوردارند :این ويزای کار استرالیا نیز ویزای اقامت دائم استرالیا می باشد.
  3. مهاجرت به روش حمایت مناطق خاص: این ويزای کار استرالیا، ویزای مشروط سه ساله می باشد.

در بین ویزاهای مناسب برای کار در استرالیا زیر گروه های متفاوتی وجود دارد که ما در ذیل به بعضی از آنها می پردازیم :

ویزای مناسب برای کار در استرالیا – زیر گروه ۱۸۹

زیر گروه ۱۸۹ بهترین حالت ویزای مناسب برای کار برای کسانی است که می خواهند اقامت دائم استرالیا را بگیرند زیرا شخص می تواند انتخاب کند که به کدام ایالت برای کار برود و از این جهت از همان ابتدا برای اقامت دائم اقدام میکند، در حقیقت اگر امتیاز شما برای مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای کار صورت گیرد خود میتواند نقطه مثبتی باشد زیرا این ویزا یکی از بهترین انواع ویزاهای کار استرالیا برای کسانی است که میخواهند برای مهاجرت کاری و اقامت دائم استرالیا اقدام کنند.

ویزای مناسب برای کار در استرالیا – زیر گروه ۱۹۰

در زیر گروه ۱۹۰ شما فقط می توانید به ایالتی که اسپانسر شما شده مهاجرت کنید و وقتی ویزا را گرفتید باید به همان ایالت بروید البته در این حالت شما امکان انتخاب ایالت خود از بین چند ایالت را دارید ولی نه همه ایالت ها. در زیر گروه ۱۹۰ ویزای مناسب برای کار در استرالیا از مدت دو سال ویزایی که به شخص اعطا میشود، اگر شخص یک سال کار کند، به او اقامت دائم اعطا میشود. پس این ویزا مانند ویزای مناسب برای کار در استرالیا زیر گروه ۱۸۹ از ابتدا ویزای اقامت دائم محسوب نمی شود. در این حالت در دو سال اول باید در ایالتی که شما را اسپانسر کرده  اقامت کنید. البته از نظر محدوده جغرافیایی هیچ محدودیتی نخواهید داشت و در آن  ایالتی که اسپانسر شما شده ، هر جایی که بخواهید میتوانید اقامت کنید. بعد از زیر گروه ۱۸۹ که بهترین زیر گروه در مهاجرت به استرالیا از طریق کار است ، این زیر گروه بهترین زیر گروه برای مهاجرت به استرالیا می باشد.

ویزای مناسب برای کار در استرالیا – زیر گروه ۴۸۹

زیر گروه بعدی ویزای مناسب برای کار در استرالیا زیر گروه ۴۸۹ می باشد، این ویزایی است که یکی از ایالت های استرالیا باید اسپانسر شما شود و ایالت شما هم انتخابی نیست و برای زندگی در این ایالت منطقه خاصی را برای شما تعین میکنند. در ویزای قبلی شما چند گزینه برای اسپانسر شدن داشتید اما در این زیر گروه شما فقط یک ایالت را دارید که انتخاب کنید و در ضمن در بعضی موارد برای کسب امتیاز بیشتر حتی منطقه اقامت شما نیز با انتخاب دولت است و شما نمیتوانید هر محدوده ای را انتخاب کنید. مدت این ویزا ۴ سال است و لیستی وجود دارد که شامل مناطق کاری شما می باشد.در این نوع ویزا هم شما باید از چهار سال ۲ سال را کار کنید تا ویزای شما به اقامت دائم تمدید شود.

 

لطفا بابت ارزیابی دقیق و رایگان با ما تماس گرفته و از مشاوره صادقانه ما بهره مند شوید.